E-mail: contact@arc.com

EN FR PT

Hakkımızda

Hayal Akademisi, 17 senelik tecrübesiyle dijital iletişim ve dijital pazarlama alanlarında danışmanlık, medya planlama, varlık yönetimi ve strateji oluşturma noktalarında hizmet vermektedir.

Veri temelli bir düşünce setine sahip çalışma yapısı üzerinden, şirketlerin dijitale dokunan her bir noktasıyla ilgili stratejiler, fikirler ve önermeler yürütür.

Hayal Akademisi klasik çalışma biçimlerinden farklı olarak şirketlere yol arkadaşlığı yapar. Bu yol arkadaşlığı uzun yıllar şirketle beraber başlayıp büyüyen bir yolculuğu oluşturur.

Hayal Akademisi, şirketlerin dijitaldeki konumları ne olursa olsun dijital varlıkları, sektörün durumu, markanın potansiyeli, gidebileceği yol ve varacağı hedefe doğru gereklilikler üzerine bir süreç çizer. Tüm bu süreçlerdeki paydaşları ve paydaşların görevlerini tespit eder. Ve bu tespitler üzerine süreçlerin sorunsuz yürümesini sağlayacak danışmanlık ve denetim hizmetlerini sunar. 

Yeni teknolojilerin, yeni tüketici davranışlarının ve yaklaşımların; markaların iletişimlerine ve şirket kültürlerine adaptasyon noktasında çözümler üretir.